Nowęcin – plan wakacji dla najmłodszych

Niektóre osoby uważają, że wyjeżdżanie na wakacje z małymi dziećmi jest nie tylko uciążliwe, ale również niesie ze sobą wiele nieprzewidzianych sytuacji. Na szczęście coraz więcej kurortów przełamuje ten stereotyp, doskonale przygotowując się na ugoszczenie nawet najmłodszych wczasowiczów. W takiej sytuacji mamy do czynienia z fantastyczną okazją do tego, żeby przekonać się, iż wakacje z małymi turystami, nie tylko nie okażą się klęską, ale również są doskonałą zabawą także dla dorosłych. Przykładowo, jeśli zarezerwujemy sobie korzystne noclegi (Nowęcin – spis), to powinniśmy mieć na uwadze, iż będziemy znajdować się nad samym jeziorem Sarbsko, a także w pobliżu Łeby. Zatem nie powinniśmy się pod żadnym pozorem martwić, czy tutejsza baza noclegowa, będzie miała atrakcje dla najmłodszych.

Przyglądając się tutejszej ofercie, jest to oczywiste, że nikt na nudę nie będzie narzekać. Dosłownie przy samym Nowęcinie, chociaż już na terenie Łeby, znajduje się jeden z najsłynniejszych w Polsce, Park Dinozaurów. Dzięki temu mamy okazję zobaczyć nieco prehistorii. Dinozaury w skali jeden do jednego. Ponadto dla dzieci niesamowitą atrakcją jest również znajdujące się tutaj mini ZOO, doskonale wyposażony plac zabaw, a także Galeria Bursztynu, oraz muzeum, w którym można oglądać liczne skamieniałości i minerały.

Po drugiej stronie wybrzeża jeziora Sarbsko, mamy do czynienia z Power Parkiem, czyli Rodzinnym Centrum Rozrywki. Rzeczywiście jest to niesamowita okazja, żeby skorzystać między innymi z toru gokartowego, czy też jazdy na quadach. Ponadto znajduje się wiele innych sportowych atrakcji. Wśród nich wymienia się skok wahadłowy, hokej stołowy, czy też możliwość strzelania z łuku. Jeśli tylko będziemy mieli okazję się załapać, możemy wziąć udział w wyścigach gokartowych.

Kolejną atrakcją, z której spokojnie skorzystają zarówno dorośli, jak i również dzieci, to Muzeum Motyli w Łebie. Dzięki temu można oglądać niesamowite okazy z całego świata. Okazuje się, że oprócz motyli, w muzeum znajdują się również eksponaty przedstawiające inne owady. Szczególnie te tropikalne wywołują największe wrażenie, ze względu na swoje bardzo duże rozmiary. Chyba, już teraz nie mamy żadnych wątpliwości, czy rzeczywiście wyjazd nad Morze Bałtyckie z małymi dziećmi ma sens. W końcu na wielu ciekawych atrakcjach, mogą skorzystać nie tylko najmłodsi, ale również ich opiekunowie i rodzice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>